Prenumerera
Information
22 aug, 17:12 0 kommentarer
Hej! Som ni säkert sett så har vi skickat ut kallelse för dem sista matcherna. Detta är för att vi ska kunna planera vilka som kommer att spela dessa. Sista datum för anmälan är 5 vardagar före varje match men önskar få in anmälan så snart som möjligt.
Det närmar sig slutet på säsongen och vi har sista försäljningen igång, ser är det är många som inte startat upp än och därför vill vi påminna om detta. Katalogerna kommer att delas ut under träningen på söndag, men det går lika bra att börja sälja redan nu via länken.
Datum för föräldramatch och fika är 14/9 och där med också avslutet för säsongen, vi tänker att vi fortsätter då det varit uppskattat från tjejerna.
Vi planerar en aktivitet för att knyta ihop säcken och för att tjejerna ska få göra någonting utanför fotbollen. Men datum är inte satt ännu så mer information kommer senare.
//Ledarna
Kommentarer